Drift-erji se že pridno pripravljajo na novo sezono. Letos bo še posebaj zanimivo saj je vključen tudi Grobnik in Split poleg Krškega in Logatca. Seveda sem moral tudi sam na trening pa ne toliko zaradi njih ampak zaradi novega aparata (d300s). Ga je bilo treba sprobat na terenu. Aparat se je odlično obnesel. Jaz pa bom moral še "malo" trenirati. Na hitro sem skupaj zmetal clipe v programu sony vegas, tudi zelo dobra zadeva z veliko funkcijami.(spet potrebno znanje in vaja).
All photos on this page are the property of the author, therefore, subject to the prohibition of the use of copy and photos to any purpose, without the author's knowledge and approval.
Avtorske pravice
Vse fotografije na tej strani so last avtorja, zatorej velja prepoved kopiranja in uporabe fotografij v kakršne koli namene, brez avtorjeve vednosti in odobritve.